Спікери IIR Business Talks

Дмитро Розенфельд

Дмитро Розенфельд має безліч звань і нагород.
З осені 2006 р обіймав посаду віце-президента з маркетингу Національної Телекомпанії України, у 2008 році був запрошений на посаду заступника генерального директора в медіа-холдинг “РБК Україна”.

З 2010 року Дмитро відкриває незалежну маркетингову практику і успішно веде компанії українського та міжнародного бізнесу. Займаючись в тому числі і політичним маркетингом, Дмитро працює з найвідомішими українськими політиками і бізнесменами.

У 2013 році заснував закрите маркетингове агентство ROZENFELDOFFICE, що спеціалізується на Intelligent marketing і продажах на складних конкурентних ринках.
У 2014 році відкрив бюро по виробництву презентацій Rozenfeld Intelligent Presentations.

З 2015 року Дмитро проводить публічні виступи на різні теми з продажу та маркетингу по всьому світу: Київ, Одеса, Львів, Чернівці, Дніпро, Харків, Москва, Санкт-Петербург, Салоніки, Хайфа, Алмати та ін.

Василь Мірошниченко

Василь Мірошниченкопартнер компанії CFC Consulting, яка спеціалізується на наданні послуг у сфері стратегічних комунікацій.

Василь консультує українські та міжнародні компанії у сфері корпоративних комунікацій, зв’язків із громадськістю та органами державної влади.

Співзасновик Українського кризового медіа-центру, який працює із березня 2014 року та просуває позитивний імідж України у світі.

Крім того, він директор та голова українського офісу Українсько-Британського Сіті Клубу, організації, яка сприяє розвитку двосторонніх торгівельно-економічних відносин.

Здобув освіту у Лондонській школі економіки (Великобританія) та Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Навчався на програмі менеджменту Шведського Інституту у Стокгольмі (Швеція) та програмі Інституту Лі Аякоки «Global Village for Future Leaders of Business and Industry» в Університеті Ліхай (США).

У травні 2014 року проходив інтенсивний двотижневий курс у Центрі президентських і парламентських досліджень Американського університету (American University), який включав лекції понад 40 практикуючих Вашингтонських лобістів для громадських організацій, університетів, підприємств, торгових асоціацій та іноземних урядів.

Євгеній Шевченко

Магістр маркетингу. Працює в рекламі з 1999 року.

У 2004 році заснував інтернет-агентство UaMaster. За час роботи холдинг провів рекламні кампанії для понад 750 клієнтів з 17 країн світу.

Викладач курсу «Інтернет-реклама» в Київському Національному Торгово-Економічному Університеті, Міжнародній Академії Маркетингу, BeFirst Marketing School, ікра, iMarketing24, WebPromoExperts. Доповідач на багатьох профільних конференціях в Україні та країнах СНД, провів понад 20 авторських семінарів по інтернет-маркетингу.

Профессиональное увлечение: решение сложных нетипичных задач для клиентов агентства.

Сергій Тумасов

Фотограф, мандрівник-екстремал. Наодинці перетнув пустелю Атакама в Південній Америці та незаселені дикі простори Західної Австралії.
Здійснив декілька нічних сходжень на вершини в Андах та Гімалаях висотою біля 6000 м. . З кожної експедиції привозить фотографії-трофеї, на яких відтворені неповторні миті природи та унікальна гра світла на величних пейзажах. В арсеналі Сергія понад 10 експедицій у важкодоступні куточки Землі.

Роботи Сергія відмічені нагородами престижних світових конкурсів фотографії Epson Pano Awards та International Loupe Awards. Багато з них заходяться в приватних та корпоративних колекціях України, Австралії, США, Канади та Західної Европи.
Народився у 1965 році у місті Києві. Має чотири вищі освіти, ступінь Master of Business Administration. Викладає композицію фотографії в Інституті кіно та телебачення. Працює над докторською дисертацією у галузі стратегій розвитку бізнесу.

Роботи Сергія демонструвались на виставках:
1. Fine Art Ukraine, Мистецкий Арсенал, 2011
2. На краю Ойкумени, персональна виставка, ІМВ, 2011
3. Експозиція на Gogolfest, 2012
4. Lexus Inspiration Days, персональна виставка, 2013
5. Паралельні світи, Silver Breeze, персональна виставка, 2014
6. Repercursion, Галерея Tumasoff gallery, персональна виставка, 2014
7. Арт-проект компанії KPMG “Відкрийте Землю з Сергієм Тумасовим“, 2015
8. Iceland Immersion, Галерея Tumasoff gallery, персональна виставка, 2015
9. Архітектура та Дизайн, 2010, 2012, 2014
10. «Terra.Inception», Музей Історії міста Києва, 2016
11. Українська художня фотографія. Галерея М17, 2016