Курси та корпоративні програми

Тренінг «СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС»

Бізнес-школа Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім.Т.Шевченка та компанія «Laduchi consult» (Іспанія) запрошують взяти учать в онлайн тренінгу «Сімейний бізнес / Family business».

Сімейний бізнес – найбільш поширений вид бізнесу у світі і, можливо, найбільш складний.

Проведення тренінгу обумовлено стрімким розвитком сімейного бізнесу в Україні, необхідністю його чіткого правового і фінансового обгрунтування, гнучкого і оперативного реагування на зміни бізнес-середовища.

Мета тренінгу – розкрити секрети та переваги успіху у сфері сімейного бізнесу, надати розуміння суті сімейного підприємництва та особливостей вирішення конфліктів, формування ціннісних пропозицій, найбільш дієвих підходів у прийнятті рішень та їх прибуткового здійснення.

Цільова аудиторія: власники сімейного бізнесу та члени їхніх сімей, співробітники сімейних фірм, охочі покращити професійні навички взаємодії у підприємницькому сімейному колективі, консультанти з питань сімейного бізнесу, студенти, що цікавляться сучасними підходами до проблем сімейного бізнесу.

Компетенції тренінгу:

  • Використання цільових характеристик, що відрізняють сімейний бізнес від інших форм бізнесу.
  • Застосування життєвих циклів сімейного бізнесу у контексті підприємницької діяльності, сім’ї та власності.
  • Адаптація методів комунікабельності та вирішення конфліктів для власників сімейного бізнесу, менеджерів та членів сім’ї.
  • Критична оцінка і адекватне реагування на ситуації та проблеми у сімейному бізнесі.
  • Застосування кращих практик та креативних інновацій у сімейному бізнесі.
  • Розробка ефективних конкурентних стратегій сімейного бізнесу.

Переваги тренінгу:

  • Тренінг проводять консультанти-практики, які мають вагомий досвід у сфері сімейного бізнесу та взаємодіють з широким колом партнерів, клієнтів, підрядників і т. п.
  • Матеріали тренінгу містять оригінальні схеми і моделі, що наочно ілюструють принципи ефективної і прибуткової діяльності сімейного бізнесу.
  • Тренінг містить бізнес-кейси, практичні завдання та ділові ігри, які дозволяють відпрацьовувати навички здійснення сімейної бізнес-діяльності.

Строк проведення: 

  • 26 жовтня 2020 року – 04 лютого 2021 року

Час проведення: середа з 19:00 по 20:30, субота з 10:00 по 11:30.

Вартість тренінгу: $990 з одного участника.

Після тренінгу учасницям і учасникам будуть видані іменні сертифікати та надана можливість одержати консалтингові послуги з проєктів сімейного бізнесу та отримати грантову підтримку.

Для участі у тренінгу необхідно попередньо до 15 жовтня 2020 року заповнити і надіслати реєстраційну форму учасника на сайті. 

Учасники, яким буде надіслане підтвердження про реєстрацію на участь в тренінгу, отримають додаткову інформацію та відповіді на запитання за телефоном +380 509 2253 (Хмара Марина) і  за електронною адресою  Info@laduchi.com  

Курс “Міжнародний артменеджмент. Professional”

Запрошуємо на новий освітній курс «Міжнародний артменеджмент. Professional»

Відкрито реєстрацію! ONLINE + OFFLINE група (лише 15 студентів)
 
Старт програми – 10 жовтня 2020 року!
 
Місце проведення OFFLINE – учбовий корпус Інституту міжнародних відносин (вул. Юрія Іллєнка, 36/1) 
 
Спікери – успішно практикуючі на міжнародному ринку фахівці, серед них:
мистецтвознавець, куратор Олександр Соловйов,
артфінансист Денис Белькевич,
адвокат Ганна Прохорова,
куратор, продюсер Анна  Євтюгина,
дослідник, артдилер Павло Вієру,
експерт з протоколу та етикету Наталія Адаменко,  мистецтвознавець,галерист Софія Біріна.
 
Після закінчення курсу слухачі отримають сертифікат Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.
 
Вартість повного курсу (20 тем)  –  10 800 грн. 
7400 – за умови оплати до 30 вересня!
 
Деталі курсу «Міжнародний артменеджмент. Professional» та реєстрація за посиланням.
 
International Art Management. Professional.
 

Школа молодого українського дипломата

Соціально-освітній проєкт, який дає можливість учням шкіл визначитись зі своїм майбутнім життєвим шляхом, зробити крок до навчання у найпрестижнішому закладі вищої освіти України – Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який визначений Указом Президента України головним навчальним центром з підготовки фахівців для роботи у сфері міжнародних відносин та зовнішньої політики України.

На офіційних сторінках Школи в соціальних мережах Ви знайдете найбільш актуальну інформацію про нашу діяльність та останні новини.

Тож приєднуйтесь :

Сайт Школи молодого українського дипломата.

Які курси зараз проводяться?


Курс “Дипломатія”

Усвідомлення важливості та формування зацікавленості у професії дипломата, залучення учасників до аналізу та пошуку шляхів вирішення загальносвітових питань, розуміння молодими людьми місця України в світі та можливостей просування інтересів держави на міжнародній арені.

Записатись на курс.

Курс “Економічна дипломатія”

Поєднання найвищого рівня академічних освітніх стандартів викладачів Інституту міжнародних відносин, консультацій, занять та тренінгів визнаних в Україні відомих бізнес-коучів, власників успішних бізнесів, експертів з бізнес-етикету та протоколу, а також унікального практичного досвіду дипломатів – Надзвичайних і Повноважних Послів.

Записатись на курс.

Курс “DIGITAL дипломатія та основи правознавства для дипломатів”

Велику увагу приваблюють питання соціального інжинірингу за допомогою Інтернету та управління великими групами людей, в тому числі в політичних цілях. Сьогодні реалізація кожної зовнішньополітичної цілі застосовує інструменти Digital дипломатії.

Записатись на курс.

Запрошуємо на навчання!
Вартість навчання (офлайн) 5 900 грн.
Вартість навчання (онлайн) 5 000 грн.
 
 
 
 

Проєкт “OPEN UKRAINIAN DIPLOMACY”

Ексклюзивно для учнів Школи провідні дипломати, які працюють в Посольствах України за кордоном, на онлайн-зустрічах розповідають про дипломатію, відносини України з країною перебування, про специфіку роботи Посольства в іншій державі, а також багато цікавої та сучасної інформації, яка допоможе учням в їх майбутній професії!

Проєкт “НАУКОВА ТА ОСВІТНЯ ДИПЛОМАТІЯ В УНІВЕРСИТЕТІ”

Пропонуємо онлайн-зустрічі з провідними науковцями та освітянами КНУ ім.Т.Шевченка, представниками державних органів на неурядових організацій, бізнесу, міжнародних організацій, випускниками КНУ для висвітлення питань ролі науки та освіти для дипломатії. Щиро запрошуємо долучитись до глобальної мережі амбасадорів від науки та освіти!

 

Експертний центр Diplomacy: etiquette, protocol and cross-cultural communication

Експертами Центру є викладачі ІМВ КНУ ім.Т.Шевченка, а також члени (УАЗП) та сертифіковані фахівці з етикету.
 
 
Напрямами діяльності Центру є:
 
основний онлайн-курс навчання тривалістю 2,5 місяці, по закінченню якого випускники отримають Сертифікат;
 
корпоративні тренінги та консультації з окремих аспектів сучасного етикету – ділового, бізнес, повсякденного, столового, цифрового тощо, а також нюансів дипломатичного, державного, бізнес-протоколу, міжкультурних комунікацій, презентацій, переговорів, ораторських навиків;
 
індивідуальні консультації;
 
майстер-класи та вебінари.
 
Аудиторія:
 
для онлайн-курсу навчання – слухачі будь-якого віку, які цікавляться зазначеною сферою;
 
для тренінгів – представники корпоративного, державного, громадського сектору.