Курси та корпоративні програми

Школа молодого українського дипломата

Соціально-освітній проєкт, який дає можливість учням шкіл визначитись зі своїм майбутнім життєвим шляхом, зробити крок до навчання у найпрестижнішому закладі вищої освіти України – Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який визначений Указом Президента України головним навчальним центром з підготовки фахівців для роботи у сфері міжнародних відносин та зовнішньої політики України.

На офіційних сторінках Школи в соціальних мережах Ви знайдете найбільш актуальну інформацію про нашу діяльність та останні новини.

Тож приєднуйтесь :

Сайт Школи молодого українського дипломата.

Які курси зараз проводяться?

SMART LEADER – онлайн-курс в форматі Microlearning

Мета курсу “SMART LEADER”:
Розвиток ТОП – 5 компетенцій сучасного лідера:
• Критичне та аналітичне мислення (Critical and Analytical Thinking).
• Креативність (Creativity).
• Взаємодія та управління людьми (Collaborations and People Management).
• Емоційний інтелект (Emotional Intelligence and Adaptability).
• Навичка ведення переговорів (Negotiations).

Вартість – 2 500 грн.

Терміни навчання: 13 липня – 31 серпня 2020 року
Методологія навчання:
• кожного понеділка зустріч учасників з Тьютором та отримання завдання на тиждень з опрацювання певної компетенції (Zoom);
• кожної середи зустріч з експертом та фахівцем з певної компетенції (Zoom);
• протягом тижня плідна робота в групах над завданням та консультації з Тьютором (з 10.00-20.00 Тьютор на зв’язку в Telegram-каналі для консультацій та спілкування з одногрупниками);
• кожної неділі здача завдань Тьютору та підбиття підсумків тижня
Початок зустрічей в понеділок, середу та неділю о 18.00.

Тьютор: Ольга Дуднік – експертка в сферах управління та розвитку персоналу. Консультант з більш, як 15- річним досвідом роботи з компаніями – лідерами українського та міжнародного ринку. Автор змішаних форматів бізнес-навчання з використанням кіно, театру та гейміфікації. Успішно працює з такими темами, як лідерство, управління змінами, переговори та розвиток критичного та креативного мислення.

Записатись на курс.

Новий ексклюзивий лідерський курс

Курс “Дипломатія”

Усвідомлення важливості та формування зацікавленості у професії дипломата, залучення учасників до аналізу та пошуку шляхів вирішення загальносвітових питань, розуміння молодими людьми місця України в світі та можливостей просування інтересів держави на міжнародній арені.

Записатись на курс.

Курс “Економічна дипломатія”

Поєднання найвищого рівня академічних освітніх стандартів викладачів Інституту міжнародних відносин, консультацій, занять та тренінгів визнаних в Україні відомих бізнес-коучів, власників успішних бізнесів, експертів з бізнес-етикету та протоколу, а також унікального практичного досвіду дипломатів – Надзвичайних і Повноважних Послів.

Записатись на курс.

Курс “DIGITAL дипломатія та основи правознавства для дипломатів”

Велику увагу приваблюють питання соціального інжинірингу за допомогою Інтернету та управління великими групами людей, в тому числі в політичних цілях. Сьогодні реалізація кожної зовнішньополітичної цілі застосовує інструменти Digital дипломатії.

Записатись на курс.

Запрошуємо на навчання!
Вартість навчання (офлайн) 5 900 грн.
Вартість навчання (онлайн) 5 000 грн.

Проєкт “OPEN UKRAINIAN DIPLOMACY”

Ексклюзивно для учнів Школи провідні дипломати, які працюють в Посольствах України за кордоном, на онлайн-зустрічах розповідають про дипломатію, відносини України з країною перебування, про специфіку роботи Посольства в іншій державі, а також багато цікавої та сучасної інформації, яка допоможе учням в їх майбутній професії!

Проєкт “НАУКОВА ТА ОСВІТНЯ ДИПЛОМАТІЯ В УНІВЕРСИТЕТІ”

Пропонуємо онлайн-зустрічі з провідними науковцями та освітянами КНУ ім.Т.Шевченка, представниками державних органів на неурядових організацій, бізнесу, міжнародних організацій, випускниками КНУ для висвітлення питань ролі науки та освіти для дипломатії. Щиро запрошуємо долучитись до глобальної мережі амбасадорів від науки та освіти!

Курс International Art Management

Як функціонує світова індустрія мистецтва сьогодні?
Які ролі виконують учасники арт-ринку?
Які принципи роботи арт-менеджера без кордонів?
Як вигідно інвестувати в твори мистецтва?

Відповіді на всі ці питання Ви знайдете на курсі «Міжнародний арт-менеджмент. Інтенсив», який доступний слухачеві також і в форматі ONLINE.

Провідні експерти за короткий проміжок часу допоможуть Вам зрозуміти основні принципи менеджменту мистецтва, за якими сьогодні функціонує світовий арт-ринок.

Власним досвідом ділитимуться: Олександр Соловйов, Денис Белькевич, Ганна Прохорова, Софія Біріна, Наталія Адаменко.

Дізнатися детальніше про курс «Міжнародний арт-менеджмент», подивитись розклад занять, програму, а також зареєструватися можна за посиланням.