Курси та корпоративні програми

Курс “Міжнародний артменеджмент. Professional”

Запрошуємо на новий освітній курс «Міжнародний артменеджмент. Professional»

Спікери – успішно практикуючі на міжнародному ринку фахівці, серед них:
мистецтвознавець, куратор Олександр Соловйов,
артфінансист Денис Белькевич,
адвокат Ганна Прохорова,
куратор, продюсер Анна  Євтюгина,
дослідник, артдилер Павло Вієру,
експерт з протоколу та етикету Наталія Адаменко,  мистецтвознавець,галерист Софія Біріна.
Після закінчення курсу слухачі отримають сертифікат Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.
Деталі курсу «Міжнародний артменеджмент. Professional» та реєстрація за посиланням.

Школа молодого українського дипломата

Соціально-освітній проєкт, який дає можливість учням шкіл визначитись зі своїм майбутнім життєвим шляхом, зробити крок до навчання у найпрестижнішому закладі вищої освіти України – Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який визначений Указом Президента України головним навчальним центром з підготовки фахівців для роботи у сфері міжнародних відносин та зовнішньої політики України.

На офіційних сторінках Школи в соціальних мережах Ви знайдете найбільш актуальну інформацію про нашу діяльність та останні новини.

Тож приєднуйтесь :

Сайт Школи молодого українського дипломата.

Які курси зараз проводяться?


Курс “Дипломатія”

Усвідомлення важливості та формування зацікавленості у професії дипломата, залучення учасників до аналізу та пошуку шляхів вирішення загальносвітових питань, розуміння молодими людьми місця України в світі та можливостей просування інтересів держави на міжнародній арені.

Записатись на курс.

Курс “Економічна дипломатія”

Поєднання найвищого рівня академічних освітніх стандартів викладачів Інституту міжнародних відносин, консультацій, занять та тренінгів визнаних в Україні відомих бізнес-коучів, власників успішних бізнесів, експертів з бізнес-етикету та протоколу, а також унікального практичного досвіду дипломатів – Надзвичайних і Повноважних Послів.

Записатись на курс.

Курс “DIGITAL дипломатія та основи правознавства для дипломатів”

Велику увагу приваблюють питання соціального інжинірингу за допомогою Інтернету та управління великими групами людей, в тому числі в політичних цілях. Сьогодні реалізація кожної зовнішньополітичної цілі застосовує інструменти Digital дипломатії.

Записатись на курс.

Запрошуємо на навчання!

Проєкт “Open ukrainian diplomacy”

Ексклюзивно для учнів Школи провідні дипломати, які працюють в Посольствах України за кордоном, на онлайн-зустрічах розповідають про дипломатію, відносини України з країною перебування, про специфіку роботи Посольства в іншій державі, а також багато цікавої та сучасної інформації, яка допоможе учням в їх майбутній професії!

Проєкт “Наукова та освітня дипломатія в університеті”

Пропонуємо онлайн-зустрічі з провідними науковцями та освітянами КНУ ім.Т.Шевченка, представниками державних органів на неурядових організацій, бізнесу, міжнародних організацій, випускниками КНУ для висвітлення питань ролі науки та освіти для дипломатії. Щиро запрошуємо долучитись до глобальної мережі амбасадорів від науки та освіти!