IIR BUSINESS SCHOOL STORIES

“Важливо кожен день відкривати для себе щось прекрасне”

Наталя Різен

Розкажіть трохи про себе, чим Ви займаєтесь?
Я родом з України, зараз живу в Гранаді, тут ми з чоловіком Віллі Лепплатіньє (художник, кубіст, колекціонер іспанського живопису та скульптури) у 2014 році відкрили галерею ArtUnity. Поштовхом до відкриття галереї став художній українсько-іспанський плінер. Ми проводили його в Гранаді у 2013 році за участі таких українських митців, як Сергій Савченко, Олексій Малих, Матвій Вайсберг та іспанських: Антоніо Кордоба (родом із Гранади) і Корнелло Трінада (митець і викладач у художній академії Гранади). Після проведення цього заходу в жовтні 2013 року, після Олекси вночі виставки у Малазі тих художників, які разом працювали на плінері, у липні 2014 року ми вирішили відкрити свою галерею. На даний момент у нас проходить виставка відомих, молодих і талановитих українських скульпторів братів Зігура. 29 вересня ми провели вернісаж виставки. На відкритті був Нікіта, Єгор, на жаль, не зміг бути присутнім через те, що брав участь у колективній виставці-аукціоні в Нью-Йорку. Виставка їхніх робіт у нашій галереї доволі популярна, щодня у нас бувають відвідувачі, їм подобається побачене. 9 жовтня про нас написали в регіональній газеті.

Читати далі.

 

 

«Треба створити свій океан і в ньому плавати»

Олександр Прохоренко

Як з’явився Milk bar, чому треба плавати в своєму океані та що треба робити для успіху свого бізнесу? На ці питання дає відповідь харизматичний і талановитий Олександр Прохоренко, співзасновник Milk bar i Dogs&Tails.

 

✏Як Ви прийшли у ресторанний бізнес?
Напевно, як і в кожної дитини, є якась мрія: стати поліцейським, космонавтом чи президентом. У мене – відкрити свій маленький ресторанчик з атмосферою, як в італійських фільмах, де постійно зустрічають, проводжають, розсаджують гостей, усі спілкуються один з одним. І саме так у моїй свідомості залишився певний відбиток, що мені буде цікаво це робити. Чіткої мети, відкрити ресторан або вирости й стати ресторатором, ніколи не було. Ця мрія трансформувалася в реальність лише за збігом певних обставин.

 

Читати далі.

 

“Важливо не просто заробляти гроші, а робити щось значуще”

Doctor Sam

Цей учасник нашої рубрики IIR Business School надзвичайно різностороння людина. Засновник і директор Медичної мережі Doctor Sam, викладач, тренер із особистісного розвитку і бізнес-коуч, медіаконсультант, громадський спікер зі спеціалізацією у сфері фінансів, бізнес-комунікацій, академічних питань і питань взаємовідносин, а також автор книги “The neuroscience of personal growth: Exploring the neural dynamics of change and development”. Розмова із Самом Агановим про покликання, курйози і плани.

– У який момент Ви зрозуміли, що треба починати свою справу? Якщо Ви зіткнулися з державним сектором, то що, на Вашу думку, потрібно змінити в цій сфері в першу чергу?
– Із державним сектором медицини в Україні я познайомився, коли просто потрапив у лікарню на екскурсію. У державних лікарнях ніколи не працював і ніколи не звертався, як пацієнт. До країни я приїхав  на запрошення американського фонду, який планував інвестицію в приватну клініку. Мене запросили на певний термін з чіткими цілями вивести клініку на певний рівень, після чого я і планував повернутися в Америку. Перша частина пішла за планом, а друга – повернутися додому – трохи змінилася. Вийшло так, що поки я працював, побачив медицину в Україні зсередини, проте переважно це були приватні заклади. Коли я потрапив у державну лікарню, то зрозумів: є що змінювати, і такого немало.

Читати далі.

 

«Ким би ти не став, завжди треба у собі залишати щось моральне та духовне»

Pronin & Partners

–    Чому саме право і що було до Pronin & Partners?
–    Я професійно займався спортом, коли навчався у школі і потім планував вступити на фізкультурний факультет до Черкаського університету, я народився і виріс у цьому місті. Трохи згодом ми почали вивчати новий предмет – право. Одного разу була така ситуація, учитель спитав «що таке держава?», я відповів своїми здогадками, наскільки це було можливо для учня 9-го класу, після чого пролунала фраза «дивіться на Проніна, він ніколи точно не стане юристом».

Читати далі.

 

«Без факапу – «ні» стартапу».

Bookowina

Говорили із засновницями молодого стартапу (існує з лютого 2017 року), Юлею Ніколаєвою та Анею Цяцько, ідея якого щомісяця надсилати коробку з вином/какао та відбірними книгами, про назви яких читач не здогадується. Про культуру, Донцову і китайську працю.


Як народилася така ідея?
Вона народилася доволі банально на роботі. Я зустріла свою колегу, яка жалілася, що для неї прийшов бокс із косметикою, яка не підійшла, тому намагалася кудись притулити. І я подумала «ну, невже не можна класти в бокс щось таке індивідуальне, що точно підійде». Я пошукала в Інтернеті схожі ідеї. Там пропонували надсилати бокси з їжею, зі спіднім. Я багато читаю і зрозуміла, що в мене великий інтерес до книжок. Так народилася така ідея, згодом вона трансформувалася в коробку. Коли ми штормили щодо назви Аня Цяцько (співзасновниця) запропонувала назвати «Буковина». Ну, якщо така назва, тоді треба ще й вино класти. Так з’явився концепт.

Читати далі.